Nexus Sp. z o.o. 

Nexus jest firmą istniejąca na rynku od wielu lat. Długi okres wspólnej pracy, pozwala nam na ciągłe ulepszanie, oraz rozbudowywanie oferty naszych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz partnerów handlowych zapewniamy korzystne warunki cenowe i rzetelną współpracę. Zapewniając o wysokiej jakości naszych usług jesteśmy zobligowani do budowania trwałych, obustronnie korzystnych więzi handlowych. Sugestie Państwa są starannie rozpatrywane. Dzięki nim doskonalimy wspólnie z Państwem nasze produkty zmierzając do pełnej realizacji naszych założeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Misją firmy NEXUS jest być wiarygodną, rzetelną i profesjonalna firma zapewniająca swoim kontrahentom produkty i usługi najwyższej, jakości. Strategicznym celem naszej firmy jest zdobycie silnej pozycji na rynku poprzez produkowanie produktów o najwyższej, jakości oraz świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Chcemy zapewniać najlepsze warunki zatrudnienia i rozwój osobisty pracowników. Dążymy do zapewnienia dobrej kondycji finansowej firmy, zachowując ciągły i dynamiczny rozwój.
Siedziba
Nowoczesny zakład produkcyjny. Nowoczesna, zbudowana od podstaw siedziba, sprzyjająca nie tylko zwiększeniu wydajności samej produkcji, ale także przyjazna dla dostawców i odbiorców.  Precyzyjne linie produkcyjne pozwolą nam na terminową realizację najbardziej wymagających kontraktów. 
Magazyn
Przestrzeń magazynowa ustawiona według najnowszych praktyk i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii wraz z wygodną strefą załadunku sprawi, że odbiór zamówionych towarów będzie dużo sprawniejszy, a kontrola całego procesu logistycznego na najwyższym poziomie. 
Magazyn surowców
Przestrzeń magazynowa ustawiona według najnowszych praktyk i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii wraz z wygodną strefą załadunku sprawi, że odbiór zamówionych towarów będzie dużo sprawniejszy, a kontrola całego procesu logistycznego na najwyższym poziomie. 
Produkcja i laboratorium
Laboratorium zlokalizowane tuż przy produkcji pozwoli nam jeszcze dokładniej kontrolować jakość zarówno zamawianych surowców jak i gotowych produktów, a zespołowi umożliwi bardziej efektywną pracę nad nowymi recepturami i ich wdrażaniem do produkcji.  
Cafe Nexus 
Spotkajmy się w Cafe Nexus gdzie atmosfera sprzyja podejmowaniu ważnych dla naszego i Waszego rozwoju  tematów. 
Marketing
Nowy dział marketingu pozwala nam na zaoferowanie wsparcia posprzedażowego dla naszych odbiorców, np. w postaci materiałów reklamowych i promocyjnych.  Rozwiązania oferowane dla Private Label nadal omawiane są indywidualnie w zależności od potrzeb naszych partnerów biznesowych. 
Search