Private label

Firma NEXUS jest producentem szerokiej gamy produktów pod markami Private Label. Marki własne to kolejny kierunek naszej firmy, który bardzo efektywnie rozwijamy stale rozszerzając oferowany asortyment.
Dzięki wielu inwestycjom w park maszynowy, elastyczności i otwarciu na potrzeby Klienta oraz konkurencyjnym cenom i szerokiej ofercie produktów -możemy zaoferować naszym Partnerom wysoki poziom usług i komfort współpracy.
Służymy radą na każdym poziomie tworzenia nowego produktu -zarówno pod kątem laboratoryjnym, graficznym, jak i technicznym.

Uznana jakość

Przetestowane w laboratorium i w terenie produkty o sprawdzonych i zatwierdzonych recepturach są zarejestrowane i posiadają kartę charakterystyki. 

Efektywna współpraca

Im więcej sprzedajesz tym więcej dostajesz - rabaty do poszczególnych  zamówień, materiały reklamowe dla klientów oraz indywidualne bonusy roczne w oparciu o wartość sprzedaży.

Marketing

Nowy dział marketingu pozwala nam na zaoferowanie wsparcia dla naszych odbiorców,  Rozwiązania oferowane dla Private Label nadal omawiane są indywidualnie w zależności od potrzeb naszych partnerów biznesowych. 

Najlepsze ceny

Doświadczenie i długoletnia współpraca z dostawcami z całego świata stworzyła nam możliwości kontraktowania dużych ilości surowców w dobrych cenach, co przekłada się bezpośrednio na cenę produktu

Polska produkcja

Jesteśmy producentem z polskim kapitałem, a wszystkie produkty wytwarzane są na terenie Polski, co pozytywnie wpływa na ich jakość i powtarzalność.

Produkcja kontraktowa

Usługa kompleksowa zaczyna się na etapie powstania pomysłu, a kończy wprowadzeniem na rynek finalnego produktu. Jesteśmy otwarci na różne scenariusze współpracy.

Od pomysłu do gotowego produktu

Zaczynamy od starannego doboru surowców po dopasowanie receptury. Ściśle współpracujemy z Tobą podczas całego procesu, aby zapewnić, że otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do dopracowania produktu. Pomożemy Ci z Twoim przyszłym produktem na każdym etapie procesu projektowania, a także opracujemy projekt etykiety produktu, która będzie zgodna z  aktualnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa.
Pomysł
Niezależnie od tego, czy jest to zupełnie nowy produkt, czy już istniejąca receptura, pomożemy Ci dobrać produkt, który spełni Twoje oczekiwania .
Projekt
Nasz zespół ekspertów ds. marketingu i projektowania graficznego stworzy pożądany projekt etykiety z kilkoma wariantami do wyboru.
Receptura
Możesz wybierać spośród naszych istniejących produktów, a my dostosujemy dla Ciebie recepturę lub stworzymy indywidualną formułę.
Produkcja
Wyprodukujemy Twój nowy produkt zgodnie z ustalonymi parametrami oraz logistyką i dostarczymy do Twojego magazynu.
Search